top of page

                                                                                            

       SCS Soğutma İç ve Dış Ticaret

  • Başta Plastik , Kauçuk , Metal İşleme , Çimento ve Beton Santralleri , Kimyasal Tesisler , Dolum Tesisleri  , Klima ,  Havalandırma , Gıda sektörleri , Manyatik Rezonans Cihazları , Otel ve Bina Projeleri , Data Center Olmak Üzere Bir Çok Farklı Alanlarda İhtiyaç Duyulan , Su Sogutma Sistemlerinin , Üretimi , Satışı , ve Taahhüt  Hizmetlerini Yerine Getirmektedir.

 

  • SCS Cooling Yerli Markası Olan SCS ( Smart Cooling Systems ) Üretimini ve Partner Firmalar İle Beraber  Endüstriyel Chiller Soğutma ve Ekipman Gruplarının  Satışını  Yapmaktadır.

 

  • 1992 Yılında Kurulan Firmamız Konusunda Uzman Mühendis Kadrosu ile Merkezi Soğutma Sistemleri , Su ve Hava Soğutmalı Sistemler Sektöründe En İyi Çözüm ve Sonuç İçin 365 Gün 7/24 Çalışma Anlayışı İle Sizlerin Yanındadır.

 

  • Türkiye’deki ve Yurt Dışındaki Firmalara Maksimum Yarar Sağlayabilecek Çözümler Üreterek ,Müşterilerimizin Kaliteli Hizmet , Yüksek Performans ve Enerji Tasarrufu Yakalamasını Sağlayacak İklimlendirme ve Soğutma Sistem Ürünlerinin İmalatını ve Satışını Yapmaktadır.

 

  • Geçmişi Uzun Yıllara Dayanan İş Tecrübemizle Bu Sektörde SCS Cooling ve Endüstriyel Soğutma Ekipmanları Lider Firmadır.

 

  • Üretim ve Satış Partnerliği  Yaptığımız Soğutma Sistemlerinde Alanında Dünya Markası Olmuş Soğutma Grupları ve Ekipmanlarıyla Çalışmaktayız.

                              Sizleri Soğutma Projelerinizle İlgili Profesyonel Danışmanlık Hizmeti Almaya Davet Etmekteyiz.

                         Mühendislerimiz Sistem Yükleri ve Proje İhtiyaçlarını Belirleme Konusunda Sizlere Yardımcı Olacaktır.

 

     Projeleriniz İçin En Doğru ve Uygun Çözümü Sunmak Öncelikli Görevimizdir.

Scs Chillers
bottom of page